Дріп-Кава Кенія 8 шт

Дріп-кава

Відображаються усі з 9 результатів

Цей кавовий формат з’явився відносно недавно, але вже встиг полюбитись багатьом кавоманам за простоту та зручність приготування. Це порція кави, яка упакована в пакетик спеціальної конструкції. Завдяки їй можна приготувати напій, проливаючи окріп через мелений порошок. Після цього гуща видаляється разом із використаним пакетиком.

Крапельна кава – це одна з найпоширеніших назв такого способу заварювання. Оскільки вода повільно просочується через гущу і вже готовий напій одразу потрапляє у чашку. Фільтр-пакет виготовляється з особливого багатошарового паперу. Для його виробництва використовується натуральна целюлоза, завдяки чому контакт пакетика з кавою не призводить до небезпечних для здоров’я хімічних реакцій.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Крапельний спосіб приготування кави

Для цього методу добре підходить великий або середній помел. Сам принцип приготування полягає в наступній послідовності дій:

  1. Фільтр розміщується на чашці (або іншій ємності).
  2. У нього засипається порція кави.
  3. Тонкою цівкою заливається окріп.

Особливо важливо дотримуватися останнього пункту. Оскільки чим довше вода проходитиме через гущу, тим смачнішим і ароматнішим вийде напій. Кава в гейзерному горщику заварюється приблизно за таким же принципом, тільки для цього використовується кавоварка із спеціальною конструкцією. У ній є окремі ємності для кави та води. Тут також не рекомендується використовувати занадто дрібний помел, оскільки смак вийде надто насиченим (гірким). Найкраще підійдуть зерна світлого обсмаження, вирощені на низькогірних плантаціях.

Кава в drip-кавоварці, за своїми смаковими та ароматичними властивостями, мало чим поступається напою, приготовленому більш традиційним способом. Велика його перевага в тому, що завдяки порційному формату смак завжди буде однаковий. Саме тому він має великий попит у кав’ярнях та закладах, де відвідувачів намагаються обслужити максимально оперативно та якісно. Дріп-каву в домашніх умовах також можна приготувати дуже швидко.

Крапельна кава: кращі сорти

Традиційно великий попит має чиста арабіка:

  • типіка;
  • бурбон;
  • мундо ново;
  • марагоджип.

Популярних сортів у форматі пакетиків досить багато – кожен може вибрати для себе щось оптимальне. Причому це можуть бути їх комбінації – бленди. Також доволі затребувані суміші арабіки та робусти у різних пропорціях. Зазвичай, ця інформація вказується на пакуванні.

Дріп-кава в офісі – найоптимальніший формат насолодитися смаком улюбленого напою та підбадьоритися. Адже для цього не потрібні додаткові пристрої та посуд. Достатньо лише гарячої води та чашки. Це не займає багато часу – смачний та ароматний напій буде готовий практично за кілька хвилин. У нашому інтернет-магазині ви знайдете хороший вибір дріп-пакетиків з різними сортами.

Як обрати кавоварку для дріп-кави

В цьому випадку кавоварка для приготування не потрібна. Необхідний тільки окріп і чашка. Пакетик зроблений так, що бічними крильцями зачіпляється за верхню частину стінок чашки. Всередину його наливається вода. В результаті гуща залишається всередині фільтр-пакета, а на дні – готова кава без дрібних кавових частинок.

Як приготувати дріп-каву в домашніх умовах?

Технологія «домашнього» заварювання нічим не відрізняється від будь-яких інших умов. Дріп-пакетики хороші тим, що їх можна брати з собою куди завгодно – на роботу чи навчання, у поїздку чи пікнік. Пролийте гарячу воду тонким струмком через пакетик – і кава готова. Тільки не рекомендується настоювати напій тривалий час, інакше він буде занадто гірким.

Яка кава підходить для дріп-кави?

Найкраще використовувати середній помел. Адже занадто грубий помел може не передати всі смакові та ароматичні властивості, а тонкий – зробить напій надмірно насиченим та гірким. Щодо сортів, то підходять будь-які. У цьому питанні слід покладатися на власні смакові уподобання.

Чи можна зберігати дріп-каву на довше?

У середньому термін зберігання становить 12 місяців. Але в залежності від виробника може досягати 18 місяців. Пакетики вакуумують за допомогою азоту, що дозволяє добре зберегти смак та аромат. Зберігати їх краще від сильних джерел тепла.

Чим дріп-кава відрізняється від інших методів приготування?

Насамперед простотою та зручністю. Багато в чому він схожий на звичайне заварювання в чашці, за винятком двох моментів. По-перше, не залишається гущавина. А по-друге, вода тільки тимчасово контактує з гущавиною, тому немає ризику того, що кава завариться занадто сильно і буде гіркою.