Кава в зернах Арабіка Burundi Kavoga Fully Washed Scr 15up 250г

Арабіка

Показано 1–9 із 47

Цей сорт є найпопулярнішим у світі. Саме з цієї причини їм засіяно майже 3/4 всіх кавових плантацій у світі. Звичайно ж, найголовнішою його перевагою є смак – трохи солодкуватий, з кислинкою та приємними нотками у післясмаку. Цим арабіка вигідно відрізняється від робусти, яка має яскраво виражену гіркуватість.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Арабіка в зернах має безліч смакових відтінків:

  • шоколадні;
  • карамельні;
  • горіхові.

Ці відмінності залежать від того, на якому ґрунті та в яких кліматичних умовах вирощувалися кавові дерева. В основному арабіку вирощують у Бразилії, Колумбії, Ефіопії та Кенії. Але одним з найвишуканіших вважається індонезійський сорт, що має яскравий аромат і особливий присмак прянощів.

Найбільш популярні сорти арабіки

Є ряд сортів, які завдяки своїм високим смаковим та ароматичним характеристикам набули найбільшого поширення. Насамперед варто виділити типіку – ця арабіка вважається однією з найдавніших у світі. Смак у неї трохи солодкуватий та позбавлений додаткових відтінків. До визначення краща кава можна віднести й бурбон. У ньому відчувається цілий букет додаткових смакових ноток, переважно фруктових і карамельних, а також легка кислинка.

Говорячи про кавові сорти арабіки не можна не згадати про блу монтайн. Він вирощується у гірських провінціях Ямайки. Його відрізняє легкий винний присмак та особливий вишуканий аромат. Мундо нове є гібридом двох сортів.

  1. Бурбон.
  2. Типіка.

Саме тому у нього є приємна комбінація кислинки та гіркуватості, з досить насиченим післясмаком. Любителям квіткових і цитрусових ноток сподобається марагоджип, який є мутацією типіки. Дуже яскравий смак має панамська гейша. У ньому відчуваються ягоди, цитруси, фрукти, квіти й навіть мед.

Вишукана кава арабіка: смакові властивості

Цей сорт відрізняється кислинкою, на інтенсивність якої впливають умови вирощування та спосіб ферментації (сухий, вологий, медовий). Щоб смакові та ароматичні властивості напою збереглися якомога довше, важливо дотримуватися кількох простих правил зберігання кави:

  1. У темному прохолодному місці.
  2. У герметичному непрозорому пакуванні.
  3. Якомога далі від джерел тепла та сильного запаху.

Багато хто воліє купити каву в зернах через те, що таким чином довше зберігається смак і аромат (до того ж оптом завжди виходить дешевше). Річ у тому, що при помелі зерна виділяють ефірні олії, які з часом починають випаровуватися. Тому свіжомелена кава завжди має більш яскравий та насичений аромат. Купуйте каву онлайн у нашому інтернет магазині та насолоджуйтесь смаком та ароматом улюбленого напою!

Які особливості арабіки в зернах?

У зерновій каві зберігається максимум смаку та аромату. Тому свіжомелена арабіка відрізняється багатими смаковими властивостями. Залежно від конкретного сорту це може бути різний рівень кислинки, наявність ноток горіхів або шоколаду у післясмаку.

Як краще зберігати каву арабіка?

Пакування має бути герметично закритим. Зберігати його краще в темному прохолодному місці, оскільки теплова дія може спровокувати виділення ефірних олій із зерен. Для цього можна використовувати холодильник, але якщо в ньому не зберігаються продукти з різким запахом.

Чи можу я купити арабіку оптом для своєї кав’ярні чи бізнесу?

Так, в нашому інтернет магазині завжди є всі найпопулярніші сорти. Купівля оптом – найоптимальніше рішення, тому що дозволяє добре заощадити та на довгий час забути про необхідність поповнення запасів кави. Зерна знаходяться у вакуумному пакуванні, тому можна не турбуватися про термін зберігання.

Як вибрати ідеальний сорт арабіки для мене?

У цьому питанні найкраще покладатися на власні смакові уподобання. Класичний чистий смак має типіка. Поціновувачам приємного фруктово-карамельного присмаку припаде до душі бурбон. А сорт гейша добре підійде тим, хто полюбляє насичений післясмак з цілим букетом квіткових і горіхових відтінків.