Кава Зелена Мелена з корицею (для схуднення)

Зелена Мелена кава зі спеціями

Відображаються усі з 5 результатів

Кавова промисловість не стоїть на місці, тому ринок постійно оновлюється новими продуктами. Однією з останніх новинок можна вважати зелену каву, яка поставляється у меленому вигляді з різними добавками. Сам собою смак цього напою дуже своєрідний, а додавання спецій робить його просто унікальним.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Особлива смакова гармонія

Це продукт, зерна якого не пройшли обсмажування. Саме цим він і відрізняється від звичного для всіх кавового напою. Відсутність температурного впливу забезпечує особливий смак. Рекомендується купувати саме мелений продукт, тому що необсмажені зерна мають дуже тверду структуру, з якою справиться далеко не кожна кавомолка.

Купити зелену мелену каву зі спеціями – відмінне рішення для тих, хто хоче освіжити смакові відчуття. Тим більше, що це можна зробити зручно, тобто в режимі онлайн. Доступно безліч різних добавок:

  • кориця;
  • імбир;
  • кардамон;
  • мускатний горіх;
  • гвоздика.

Більшість людей вживають цей напій через те, що в ньому багато корисних речовин (антиоксиданти, амінокислоти, ліпіди, клітковина та ін.). Наявність спецій жодним чином не впливає на їхню концентрацію та властивості.

Продукт поставляється у вакуумній упаковці, що забезпечує великий термін зберігання. Тому його часто замовляють оптом. У меленому вигляді його можна приготувати будь-яким звичним способом, проте найбільшою популярністю користуються три з них:

  1. Турка.
  2. Кавомашина.
  3. Френч-прес.

Для приготування однієї чашки буде достатньо 1-2 чайні ложки порошку. Як підсолоджувач можна використовувати натуральний мед.

Зелена кава зі спеціями для схуднення

Напій користується великою популярністю серед тих, хто дотримується дієти й хоче скинути зайві кілограми. У його складі є цілий набір речовин, які сприяють цьому. Вони прискорюють метаболічні процеси, нормалізують роботу травної системи та шлунково-кишкового тракту.

Кава зі спеціями для схуднення рекомендується до вживання за 10-15 хвилин до їди. Вона знижує апетит та почуття голоду, завдяки чому не виникне бажання з’їсти багато. Зазвичай її п’ють без цукру.

Що таке зелена мелена кава зі спеціями?

Це зерна, які пройшли всі стандартні процедури обробки (миття, сушіння), але не обсмажувалися. До меленого складу додаються різні спеції, що підсилюють смакові та ароматичні властивості. Завдяки цьому напій має унікальні властивості.

Які спеції можуть бути додані до зеленої меленої кави?

До цього переліку входять усі традиційні кавові добавки: кардамон, кориця, імбир, мускатний горіх, гвоздика. Також можна робити різні комбінації під свої індивідуальні уподобання.

Які переваги має зелена мелена кава зі спеціями?

В ній багато корисних елементів. Ліпіди покращують роботу нервової та ендокринної систем. Хлорогенова кислота є потужним антиоксидантом, що бере участь у регенерації клітин та профілактиці онкологічних захворювань. Танін допомагає боротися з патогенними мікроорганізмами, а кофеїн має легку тонізуючу дію.

Як приготувати зелену мелену каву зі спеціями?

Це можна зробити у турці. У неї потрібно засипати 1-2 чайні ложки порошку та залити водою, але не до країв, щоб залишалося місце для підняття пінки. Варити напій потрібно на слабкому вогні та не доводити до кипіння. Коли почне підніматися пінка – напій готовий.

Чи можна зелену мелену каву зі спеціями вживати для схуднення?

Так, багато людей із проблемою зайвої ваги включають цей напій у свою дієту. Він містить велику кількість різноманітних жироспалюючих елементів, що покращують роботу травної системи та ШКТ. Також він сприяє зменшенню почуття голоду.

Чи можна придбати зелену мелену каву зі спеціями на вашому сайті?

У нашому асортименті багато видів такого напою. З імбиром, корицею, мускатним горіхом та іншими добавками. Ви можете придбати його у різному фасуванні – від 250 грам до 1 кг.